TurkishEnglishGermany
Googleseouzmani.net ile AdWords maliyetleriniz artık kabus değil...
Tıklama Başı Maliyeti En Yüksek Sektörler

Son dönemde SEO anlatılırken, bu kavram E-Ticaret ile birleştirilmeye başlandı. Burada önemli bir husus göz ardı edilmektedir. Çünkü E-ticaret farklı, SEO farklı bir kavramdır. SEO yalnızca internet üzerinden ticaret yapılmasına ön ayak olmaz, bunun yanında hatta bundan daha önemli şekilde hizmet sektörünün internet üzerindeki bilinirliğini artırma, marka değerine katkı sağlama ve internet üzerinden müşteriye ulaşma konusunda önemli destek sağlamaktadır.
Bu konuya değinirken tıklama başı maliyetlerin en yüksek olduğu sektörlerde de E-ticaret ürünlerinin değil, hizmet sektörüne yönelik anahtar kelimelerin tıklama başı maliyetlerinin yüksek olduğunu göreceğiz. Tabii ki E-ticaret için olmazsa olmaz kavram SEO’dur, iyi bir SEO çalışması E-ticaret yapılmasını sağlayan en önemli unsurdur. Biz burada bu iki kavramın farklı olduğunu ifade ediyoruz.
Detaylı aramayı ve fiyatları Google adwords reklam planlayıcı araçlarından görebilirsiniz ancak ben önemli sektörleri sadece isimleri ile burada sıralamak istiyorum.

Evden Eve Nakliyat
Estetik ile ilişkili kelimeler
Sağlık
Temizlik şirketleri
Araç kiralama
Kredi hesaplamaları
Finans
Duşakabin
Mantolama
Uçak bileti
Tatil
Cam balkon

05 Haziran 2017 tarihinde kategorisine eklendi. 574 kez okundu
YORUM YOK
YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapın.

WhatsApp chat