TurkishEnglishGermany
Googleseouzmani.net ile AdWords maliyetleriniz artık kabus değil...
E-Ticaret Paketleri | SEO Uyumlu

Google SEO Uzmanı olarak yıllardır SEO sektöründe SEO Amokas markası ile hizmet vermekteyiz. Bugüne kadar bize SEO talebi ile gelen yüzlerce müşterimizden çok önemli tecrübeler elde ettik. Özellikle E-ticaret yazılımı yapan firmaların, muhasebe, ödeme sistemi, stok yönetimi, tedarikçi ve bayi bilgilendirmesi, diğer sanal sistemler ile entegrasyon konularında oldukça gelişmiş olmalarına rağmen; sektörel olarak bilgi ve tecrübe eksikliği nedeniyle SEO uyumu konusunda çok eksik kaldıklarını gördük. Türkiye pazarının neredeyse %50’sini elinde tutan E-ticaret paketlerinin SEO uyumu olmadığını hatta URL yapılarının dahi son derece uygunsuz olduğunu tespit ettik.
Bu ihtiyacı tespit ettikten sonra müşterilerimize tam SEO uyumlu ve iç SEO ayarları yapılmış e-ticaret paketi hazırlamayı hedef edindik. Çünkü e-ticaret sektöründe arama motoru optimizasyonu son derece önemlidir. Ne adwords reklamları ne de sosyal medya çalışmaları tek başına satışı artıramaz.
SEO Amokas tarafından geliştirilen ve E-pencere markasıyla size sunduğumuz e-ticaret portalımız, rakip paketlerin tüm özelliklerini kapsamakla birlikte, SEO altyapısı ile onların bir kaç adım önündedir. Aşağıda özellilkleri ve fiyatlarını sunduğumuz e-ticaret paketimiz E-pencere’ye sahip olmak için bize ulaşabilirsiniz. E-pencere’ye sahip olan herkes SEO Amokas ile çalışmanın artı avantajlarına ulaşacak, dijital pazarlamanın tüm ürünleri hakkında da destek ve tavsiye alacaktır. Sosyal medya pazarlaması, adwords reklam yönetimi konuları dahil olmak üzere sizlere bir çok konuda tavsiye veriyor olacağız.

AMOKAS Eticaret paketinin diğer E-ticaret paketlerine oranla en önemli farkı kurumsal bir SEO firması tarafından SEO uyumlu olarak hazırlanmış olması ve site içi SEO düzenlemelerinin kurulum esnasında doğru olarak yapılandırılmasıdır.

31 Temmuz 2017 tarihinde eklendi. 903 kez okundu
WhatsApp chat